حریم خصوصی

خط مشی حفظ حریم خصوصی در مورد چگونگی کاربرد و استفاده از اطلاعات شخصی شما به منظور انجام خدمات در وب‏سایت ‏ها، ابزارها، برنامه ‏ها، و خدمات  dobuy.ir  است. این خط مشی ، به طور کلی در وب ‏سایت  dobuy.ir  و محتوای این وب ‏سایت، و دیگر وب‏سایت ‏های مرتبط، به کار برده می‏شود.

با پذیرفتن خط مشی  حفظ حریم خصوصیو شرایط ثبت نام کاربر، شما صراحتاً رضایت خود را با جمع‏ آوری، نگهداری، استفاده و افشاء اطلاعات شخصی خود، مطابق با آنچه در خط مشی  حفظ حریم شخصی توضیح داده شده، اعلام می‏کنید.

شما می‏توانید بدون نیاز به معرفی خود یا ارائه هرگونه اطلاعات شخصی، وارد سایت‏ ما شده و در آن‏ها به جستجو بپردازید. به محض اینکه اطلاعات شخصی خود را به سایت ارائه کنید، دیگر برای ما به عنوان کاربر ناشناس شناخته نمی‏شوید. اگر تمایل داشتید که اطلاعات شخصیتان را عنوان کرده و در اختیار ما قرار دهید، در این صورت شما موافقت خود را با انتقال و ذخیره این اطلاعات در سرورهای ما، اعلام کرده ‏اید.

محتویی که ممکن است جمع‏ آوری و ذخیره شود به شرح زیر می باشد.

  • نشانی پست الکترونیکی، شماره تلفن، اطلاعات تماس، و در بعضی مواقع، اطلاعات مالی، مانند شماره کارت یا شماره حساب بانکی.
  • اطلاعات معاملات بر اساس فعالیت‏های انجام گرفته در سایت‏ dobuy.ir
  • مکاتبات از طریق سایت‏ ما و یا مکاتباتی که به سایت ما ارسال شده است.
  • اطلاعات دیگری از معاملات و تبادلات شما با سایت، خدمات، مضامین و تبلیغات ما، شامل شناسه دستگاه، رایانه و اطلاعات اتصال، آمار بازدیدهای صورت گرفته از صفحات، ترافیک به و از سایت‏ها، اطلاعات آگهی‏ ها، آدرس IP و اطلاعات استاندارد ورود به سایت.
  • اطلاعات بیشتری که از شما درخواست می‏شود تا با ارائه آنها، شناسه خود را به هر دلیلی مجاز کنید.

ما اطلاعات شخصی را بدون کسب توافق صریح شما، به شخص ثالثی جهت به کارگیری در اهداف بازاریابی آنها نمی‏فروشیم یا اجاره نمی‏دهیم. ممکن است اطلاعات دریافتی را به منظور پیشرفت و شخصی سازی خدمات، مضامین و تبلیغات خود استفاده کنیم.

بنا به صلاح دید ممکن است اطلاعات شخصی شما را به منظور پاسخگویی به درخواست‏های قانونی، تقویت خط مشی ‏هایمان، پاسخ ‏دهی به ادعاهایی مبنی بر این که موضوع یا مضمونی مخل حقوق دیگران شده، یا برای حمایت از حقوق، مالکیت، یا امنیت هر شخص، استفاده یا افشاء کنیم. لذا با آگاهی از این بند، اطلاعات خود را در اختیار این سایت قرار دهید و هرگونه ادعایی در این خصوص غیر مسموع می‏باشد.

شما مجاز نیستید که سایر کاربران  dobuy.ir ، حتی کاربری که آیتمی را از شما خریداری کرده، بدون کسب رضایت صریح آنها، به لیست نشانی پستی (ایمیل یا آدرس پستی) اضافه کنید. به منظور گزارش دادن اسپم مربوط به  dobuy.ir  یا ایمیل‏های کلاهبرداری به  dobuy.ir  ایمیل بزنید، لطفاً آن ایمیل را به قسمت خدمات مشتری ارسال کنید. شما قانوناً مجاز نیستید از ابزارهای ارتباطی ما برای فرستادن اسپم یا فرستادن مضامینی که محل قرارداد و توافق‏نامه کاربری ماست، استفاده کنید و در صورت استفاده، مسئولیت قانونی آن بر عهده شما خواهد بود.

رمز عبور شما کلید احساب کاربری شماست. از ارقام، حروف و کاراکترهای خاص و منحصر به فرد استفاده کنید، و به هیچ وجه رمزعبور برنامه ها و سایت های   dobuy.ir تان را در اختیار دیگران قرار ندهید. اگر رمز عبور یا اطلاعات شخصیتان را با دیگران به اشتراک بگذارید، به یاد داشته باشید که شخص شما در قبال تمام فعالیت‏هایی که به اسم شما در حساب کاربریتان انجام می‏شود، مسئو لیت قانونی و اخلاقی دارد. اگر اختیار رمز عبور خود را از دست بدهید، ممکن است متعاقباً قابلیت کنترل اطلاعات شخصیتان را نیز از دست داده و در این صورت تصمیم‏ گیری و اجرای اقدامات قانونی مربوطه به نیابت از شما انجام خواهد گرفت. بنابراین، اگر رمز عبور شما به هر دلیلی به خطر افتاده، باید فوراً  dobuy.ir  را مطلع کرده و رمز عبور خود را تغییر دهید.

اطلاعات شما در سرورهای ما که در مناطق گوناگون جغرافیایی قرار دارد؛ ذخیره شده است. اطلاعات برای ما به عنوان دارایی و سرمایه تلقی می‏شود که باید از آن محافظت کرد و لذا از روش‏ها و ابزار متعددی  برای حفظ اطلاعات شخصی و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و افشاء آنها استفاده می‏شود. اگرچه، همانطور که خودتان هم می‏دانید، شخص ثالث ممکن است به طور غیرقانونی به انتقالات یا ارتباطات خصوصی شما دسترسی پیدا کرده یا آنها را رهگیری کند. همچنین ممکن است سایر کاربران از اطلاعات شخصی شما که از سایت جمع‏ آوری کرده ‏اند، سوء استفاده کنند. بنابراین، اگرچه ما تمام تلاش خود را به کار می‏گیریم تا از حریم خصوصی شما حفاظت کنیم، هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نپذیرفته و شما نیز نباید انتظار داشته باشید، که اطلاعات شخصیتان یا ارتباطات خصوصیتان، همواره محرمانه باقی بماند.

ممکن است که خط مشی  حفظ حریم شخصی را در هر زمانی اصلاح کرده و بهبود ببخشیم. کلیه موارد اصلاح شده به طور خودکار و به محض ارسال بر روی سایت، قابل نمایش  خواهد بود و شما پیشاپیش موافقت و تعهد خود را به اجرای این خط مشی ‏ها اعلام می‏کنید. به علاوه، از طریق کانال تلگرام، اطلاع رسانی ‏های لازم در این خصوص انجام خواهد گرفت.